expedicia-img
Expedujeme do 24 hod 

90% tovaru

doprava-img
Rýchla doprava 

až do Vašej garáže

darcek-img
Starostlivo balíme 

aby balík došiel v poriadku

Koch Chemie Pol Star - čistiaci prostriedok na textílie, kožu a alcantaru 1L

skladom
Výrobca: KOCH CHEMIE
Zistite presný typ produktu - Online katalóg
Kód produktu
92001
10,50 €
Cena bez DPH: 8,75 €

Koch Chemie Pol Star je profesionálny špeciálny čistič, ktorý bol vyvinutý na dôkladné a zároveň šetrné čistenie textilného čalúnenia, alcantary a kože. Je tiež vhodný na všetky druhy kobercov a iných textilných povrchov vo vozidlách a domácnostiach. Koch Chemie Pol Star je neutrálny čistiaci prostriedok s vysoko účinným, ale jemným zložením. Vytvára extrémne jemnú pórovitú penu, ktorá zaisťuje, že aj nečistoty uviaznuté hlboko vo vláknach sa uvoľnia a prenesú von, kde sa potom dajú ľahko odstrániť, buď vlhkou handričkou alebo vhodným vysávačom. Výrobok nezanecháva žiadne vodné stopy ani škvrny a neovplyvňuje pôvodnú impregnáciu materiálov. Okrem toho existuje ochranný účinok, ktorý chráni ošetrené povrchy pred rýchlym opätovným znečistením.

 

Prípravok POL STAR narušuje a vyťahuje nečistoty z hĺbky vlákien, ktoré sa dajú vysať vysávačom na mokro / sucho alebo zotrieť vlhkou utierkou. Nezanecháva mapy. Zároveň zaistí originálne impregnáciu a tým chráni vyčistenú plochu pred opätovným znečistením

 

Tipy na aplikáciu Koch Chemie Pol Star Alcantara, čističa kože a čalúnenia

Podľa stupňa znečistenia najskôr rozriedite čistič Koch Chemie Pol Star v pomere 1: 5 až 1:20. Potom ho nanesiete na znečistený povrch napríklad rozprašovačom alebo rukavicou z mikrovlákna a necháte krátko pôsobiť. Potom povrch spracujte špongiou alebo čistou handričkou v smere hlavných vlákien. Výslednú penu vrátane nečistôt môžete odstrániť vlhkou handričkou alebo mokrým a suchým vysávačom. Ak chcete použiť Koch Chemie Pol Star v zariadení na extrakciu rozprašovaním, mali by ste tiež použiť penovú brzdu. Hodnota pH produktu je 7,0. U nás ho dostanete lacno v ekonomickej 1 litrovej fľaši.

 

opytajte-sa-maskot

Neviete si vybrať? Sme tu pre Vás

Opýtajte sa nás ohľadom produktu: Koch Chemie Pol Star - čistiaci prostriedok na textílie, kožu a alcantaru 1L

Typ vozidla:

expedicia-img
Expedujeme do 24 hod  90% tovaru
doprava-img
Rýchla doprava  až do Vašej garáže
darcek-img
Starostlivo balíme  aby balík došiel v poriadku