K2 PROTECT PLUS KONCENTRÁT (G12) je kvalitný koncentrát chladiacej kvapaliny určený pre chladiace systémy vozidiel so zameraním na spoľahlivú ochranu pred zamŕzaním, prehriatím, koróziou a tvorbou usadenín. Obsahuje balík inhibítorov korózie, ktorý pomáha chrániť celý chladiaci systém dlhodobo – až 5 rokov alebo 120 000 km (podľa výrobcu a podmienok prevádzky).

Použitie
Pre všetky typy chladičov a chladiacich systémov
Vhodný na pravidelnú výmenu podľa odporúčania výrobcu vozidla
Kompatibilný aj pri bežnom servise chladiacej sústavy (pri dodržaní správneho miešania)
Riedenie a príprava zmesi
Pred použitím koncentrát zrieď s destilovanou vodou
Odporúčané miešanie 1 : 1 (koncentrát : destilovaná voda)
Takto pripravená zmes poskytuje ochranu do –35 °C
V prípade potreby inej úrovne ochrany je možné pomer upraviť podľa podmienok prevádzky
Hlavné výhody
Dlhodobá ochrana chladiaceho systému – až 5 rokov / 120 000 km
Ochrana proti korózii a tvorbe usadenín
Pomáha chrániť pred prehriatím aj zamŕzaním
Vhodný pre široké spektrum vozidiel a chladičov
Upozornenie
Fotografia je len ilustračná. Koncentrát nikdy nelej priamo do systému bez riedenia (ak výrobca neuvádza inak). Dodržuj servisné intervaly a špecifikáciu predpísanú pre tvoje vozidlo.
K2 PROTECT PLUS je praktická voľba, ak hľadáš koncentrát chladiacej kvapaliny typu G12 s dôrazom na dlhú životnosť, ochranu proti korózii a spoľahlivý výkon v zimných aj letných podmienkach.
Počet hodnotení 0
Opýtajte sa nás ohľadom produktu: K2 PROTECT PLUS KONCENTRÁT - Antifreeze -35 koncentrát G12 5L
