expedicia-img
Expedujeme do 24 hod 

90% tovaru

doprava-img
Rýchla doprava 

až do Vašej garáže

darcek-img
Starostlivo balíme 

aby balík došiel v poriadku

BG 208 44K POWER ENHANCER 325ml - Odstránenie usadenín benzín

skladom
Výrobca: BG Products
Zistite presný typ produktu - Online katalóg
Kód produktu
BG 208
25,04 €
Cena bez DPH: 20,87 €

BG 208 44K POWER ENHANCER 325 Odstránenie usadenín benzín

Pre zvýšené nároky najmodernejších vstrekovacích systémov zážihových motorov, ktoré sú vystavované vysokému zaťaženiu a zvýšenej tvorbe karbónových usadenín , bol v spolupráci s výrobcami motora vyvinutý revolučný prípravok, ktorý veľmi efektívne obnovuje výkon vstrekovacieho systému, odstraňuje najhúževnatejšie usadeniny zo spaľovacieho priestoru, ventilov, lambda sondy, filtra pevných častíc a katalyzátora .

Zaručuje zvýšenú efektivitu využitia paliva, znižuje spotrebu paliva, zvyšuje výkon motora a niekoľkonásobne predlžuje životnosť vstrekovacieho systému, filtrov pevných častíc, lambda sondy a katalyzátora .

Preventívnym použitím prípravku BG 208 ( 44K ) udržujete celý spaľovací systém vo vynikajúcom stave , predchádzate opotrebeniu a drahým opravám . Absolútne bezpečné pre všetky typy motorov a filtre pevných častíc .

Kvalita benzínu je nekonzistentná. A keď sa kvalita plynu v čerpadle líši, výsledkom je nahromadenie usadenín, neúčinné zapaľovanie a spaľovanie a zlý výkon. Aby toho nebolo málo, malé motory s vysokým výkonom sú mimoriadne citlivé na usadeniny, ktoré sa hromadia na vstrekovačoch paliva, sacích otvoroch, sacích ventiloch a v spaľovacích komorách. Aj malé množstvo usadenín spôsobuje zvýšené emisie výfukových plynov, zníženie spotreby paliva, problémy s jazdnými vlastnosťami a klepanie motora.

BG Platinum® 44K®

  • Obnovuje výkon
  • Obnovuje palivovú účinnosť
  • Zvyšuje výstupný výkon
  • Znižuje výfukové emisie

Po vyčistení pomocou BG 44K®, pravidelne používajte BG Supercharge®II, BG 202. Zabránite tak tvorbe usadenín v palivovom systéme a motore, zlepšíte jazdné vlastnosti a znížite spotrebu paliva.

Zanesený vstrekovač zvyšuje spotrebu paliva, emisie spôsobuje nepravidelný chod motora. Po BG dekarbonizácii vstrekovacieho systému, už plný výkon, nízka spotreba a emisie.

000237.png

 opytajte-sa-maskot

Neviete si vybrať? Sme tu pre Vás

Opýtajte sa nás ohľadom produktu: BG 208 44K POWER ENHANCER 325ml - Odstránenie usadenín benzín

Typ vozidla:

expedicia-img
Expedujeme do 24 hod  90% tovaru
doprava-img
Rýchla doprava  až do Vašej garáže
darcek-img
Starostlivo balíme  aby balík došiel v poriadku